Tüm kariyerim boyunca elde ettiğim en büyük başarı, mutlak tarafından çağrılmak

Tüm kariyerim boyunca elde ettiğim en büyük başarı, mutlak tarafından çağrılmak

Bu yıl bir final oynadı ve Sao Paulo’da kazandı. Ve aynı zamanda Buenos Aires’te yarı finalistti, “diye hatırladı Nadal hasımını.

Repsol Honda takım sürücüsü, iç mekan dünya şampiyonlukları da dahil olmak üzere rekorunun yirincisi olan art arda onuncu Dünya Denemeler Şampiyonası’nı elde etti.

03 Eyl 2016 17:16 CEST

Toni Bou’nun sınırı yok. Piera sürücüsü, Valchiampo’da (İtalya) üst üste onuncu Deneme Dünya Şampiyonası’nı kazandıktan sonra zaten efsanevi bir figürü büyütmeye devam ediyor. Şu anda yirminci uluslararası unvanıyla (10 iç mekan ve 10 dış mekan) rakipsiz bir sicil sicilini daha da güçlendiren bir zafer. 2007’den beri dünya deneme şampiyonalarının domini olan Toni Bou, bugünden itibaren en çok dünya şampiyonluğuna sahip motor sporcusu.

Bu 2016 Dünya Deneme Şampiyonası’nda Bou, düzenlenen 14 yarışmada 11 galibiyet ve 3 podyuma daha imza attı. Bou, 2006’da Galiçya’daki ilk Dünya Kupası zaferiyle giriş yaptığından beri kazanmayı bırakmadı.

Toni Bou evde zaten. Piera’nın pilotu, geçen Cumartesi günü açık hava denemelerinde onuncu dünya şampiyonu unvanını kazanarak bu pazartesi öğleden sonra Barselona’ya indi, yirminci, değer verdiği diğer 10 iç mekan denemesini de art arda ekledi.

09/05/2016

17: 37’de CEST

Sergi Mejias

Honda şampiyonu El Prat havaalanına gelişinde tezahürat yaptı. Daha azı değildi. Bou, İtalya GP’nin ilk gününde cumartesi günü galip gelerek ve şampiyonayı matematiksel olarak cezalandırarak İtalya’nın Chiampo kentinde efsanesine ekledi. Cumartesi günkü ‘yarış sonrası’ ve yirminci deneme dünya şampiyonu unvanı için yapılan tüm kutlamalara rağmen Bou, Pazar günü yeni bir zaferle sezonu kapattı.

“Bir Dünya Kupası kazandığınızda, çok büyük, benzersiz bir şey. Baştan beri sırtımda sorunlar yaşadığım karmaşık bir şampiyona oldu. Yavaş yavaş daha iyi hissedip en iyi sezonlarımdan birini tamamlayabildim. , “Bou açıkladı.

“Bunu başarmama yardımcı olan herkese, tüm takıma, aileme ve arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bu an çok özel; hayal edebileceğimden çok daha fazla. Şimdi, her ne kadar düşünsem de bundan zevk alacağım. Gelecek sezon gelişmeye devam etmek için “dedi Toni.

Belki de bu, Bou’ya sadece dinlenerek iyileşen ağrılı bir omuz yaralanmasıyla ağırlaştığı için en pahalı olan başlıktır. Bunu tanıtım amaçlı bir fotoğraf seansında yaptı, ancak daha sonra İspanya Şampiyonasında aynı tarafa düştü ve sakatlığı ağırlaştırdı; ıslak yağmur yağdı.

Yaralanmaya rağmen, Repsol Honda sürücüsü Adam Raga’nın (TRS) ikincisi ve takım arkadaşı Takahisa Fujinami’nin üçüncülüğü ile şampiyonluğu muhteşem bir şekilde kazanarak mermiyi ısırmak zorunda kaldı.

Farklı Paralimpik Oyunlarda 22 madalya kazanan yüzücü Teresa Perales, aktörler Javier Gutiérrez, Hugo Silva ve oyuncuları Javier Gutiérrez, Hugo Silva ve diğer oyuncularla paylaştığı Javier Fesser’in kısa filmi ‘Technical Service’ sunumunda bir oyuncu olarak yüzünü keşfetti. César Maroto.

03/15/2016

14: 07’de açık CET

Komedi, “El milagro de P. Tinto”, “Mortadelo y Filemón” veya “Camino” nun yazarı, film yapımcısı ve senarist Javier Fesser’in eliyle Aragonluların kameralar önünde ilk kez gördükleri türdür.

Fundación Telefónica, La Fábrica ve Films Pendelton tarafından yapımcılığını üstlendiği yeni kısa filmi ‘Servicio Técnico’, büyük bir iç karışıklığın hikayesini anlatıyor. Prömiyeri bu Salı Madrid’deki Espacio Fundación Telefónica’da yapıldı ve Film Akademisi ve Matadero Cinematheque’de görülebilir.

Kısa film Teresa Perales’i izledikten sonra “Sonuca şaşırdım,” dedi ve “süper profesyonel insanların bu çekirdeğinde uyumsuz olan tek kişi” olduğunu düşündü.

Yüzücü, Rio de Janeiro’daki Paralimpik Oyunlara giderken Fundación Telefónica’nın kendisi için yaratacağı zorluklardan ilkini cesurca karşıladı.

Fesser’in kısa filmine katılımını, bir çizgi romanda oynaması ve bir şarkının kaydı takip edecek.

Altın, Zaragoza’dan 40 yaşındaki yüzücünün önümüzdeki yaz yapılacak Paralimpik etkinliğine giden üç bölümde takip edeceği hedef olacak. Ve “altın” tam da kısa filmin yönetmeni ve oyuncu arkadaşlarının ona verdiği değerlendirmeydi.

Javier Fesser tartışma sırasında “Bir film oyunu yapan bir yüzücümüz değil bir aktrisimiz var” dedi.

Film yapımcısı ve senarist Teresa Perales’in -kurgu içinde Soledad- “kendiliğindenlik, cömertlik ve bunu standart olarak yapma arzusu getirdiğini” açıkladı. “Teresa ile çalışmak çok kolay oldu, istediğimizden fazlasını elde ettik.”

Asturias Prensesi Ödülü adayı Teresa Perales, “zorluğun altında kalmaktan korkanın” kendisi olduğunu ortaya çıkaran Javier Gutiérrez ile eğlenceli bir düelloda ölçülüyor.

Oyuncu, “Michael Phelps’in zirvesinde, bu ülkenin en büyük atletlerinden biri olan bir ünlü. Bence bu yıl Rio’da bizi çok iyi bir yerde bırakacak.”

Karakterin zirvesindeyken, Perales bir oyuncu olarak kamera karşısına ilk çıktığında karakteriyle “korku, şaşkınlık veya öfke” ifadesini talep eden Javier Fesser tarafından yüceltildi.

Fesser, “Bu hikayeyi görüyorum ve yine kahkahayla ağlıyorum tüm canlı bahis siteleri, çok eğlenceliyim ve bu ikisinin yeni maceralarını görmek istiyorum. İkisi de çok iyi çalışıyor,” dedi Fesser. Gutiérrez onun sözünü tuttu ve onu “bir dizi” yapmaya davet etti.

İki gündür Madrid’de çekilen ‘Teknik Servis’te Fesser, misafirlerin yemek yemesini bekleyen, stresli bir kadının hikayesini anlatıyor. Her şeyi hazırlamak zorunda kaldığı az zaman nedeniyle acelesi olduğunda, kendisini tamamen strese sokacak bir adam beklenmedik bir ziyaret alır.

40 yaşında olan Teresa Perales, başarılı spor kariyerinde bir adım daha atmayı planlıyor ve kendi rekorundaki altı yeni madalya ile efsanesini genişletmeye devam etme hedefini belirledi.

09/09/2016

06: 59’da CEST

Şimdiye kadar Rio de Janeiro’da elde edilen ilk madalya da dahil olmak üzere Teresa Perales’in 23 madalyası (6 altın, 7 gümüş ve 10 bronz) vardır ve bu onu tarihteki en çok ödül alan Paralimpik sporcusu yapmaktadır.

Rio de Janeiro’daki ilk görünümünde Teresa Perales, 2: 50.91’lik derecesiyle onu iki saniyeden biraz fazla geride bırakan Çinli Li Zhang’ın arkasında gümüş madalya kazandı.

“Gerçek şu ki, ben konuk bir oyuncuyum. İyi bir izlenim bırakmaya çalışacağım ve ne olursa olsun öyle olacak. Umarım burada uzun yıllar devam edebilir, öğrenmeye devam edebilir ve bir gün olabilirim. Madrid’deki Triángulo de Oro Spor Merkezi’nde takımın antrenmanının ardından düzenlenen basın toplantısında Díez, on iki arasında, “dedi.

26.07.2014

16: 47’de açık CEST

Madrid forvetinin deneyimi, konsantrasyonun bu ilk üç gününde çok olumlu. “Bize çok iyi davranıyorlar, bize çok yardımcı oluyorlar. Bizi bir araya getirdikleri ilk günlerde ne yapmamız gerektiğini, fazla bir şey yapmamamız gerekmediğini, her şeyi verdiklerini, yardım etmeye çalıştıklarını ve yüzlerini verdiler. yüzde “diye açıkladı.

Real Madrid oyuncusu için bir önceki görüşmede olmak “bir hayalin gerçekleşmesidir”. “Tüm kariyerim boyunca elde ettiğim en büyük başarı, mutlak tarafından çağrılmak. Daha önce giyinme odasını paylaştığım tüm oyuncular onları televizyonda gördüm” diye itiraf etti.

Bu şekilde, 21 yaşındaki Dani Díez, bu deneyimin kendisine en tecrübeli oyunculardan “içeride ve dışarıda öğrenmesine” izin verdiğine inanıyor. “Gençler çok sessiz olmalı ve öğrenmeli, her şeyi kopyalamaya çalışmalı, çünkü her şey iyi” diye düşündü. Diğer yeni oyuncular gibi, takım arkadaşı Guillermo Hernangómez gibi, Díez de milli takımın “iyi atmosferinden” etkileniyor, bu grupta kahramanlar değil “iyi arkadaşlar” var.

Bu sezon Real Madrid’de bir soyunma odasını paylaşan Diez, “Onlar yıldız değiller, havalı değiller, sizi takıma koyuyorlar. Bir tane daha gibi hissediyorum ve onları hayal kırıklığına uğratmamaya çalışacağım.” Dedi. Sergio Rodríguez, Sergio Llull, Rudy Fernández veya Felipe Reyes gibi seçimden oyuncular.

Díez, Real Madrid’deki geleceği ile ilgili olarak şu anda hiçbir şey bilmediğini söylüyor. “Madrid ile bir sözleşmem var ve her ne olursa olsun olacak. Burada, öğrenmeye, geliştirmeye ve uzun sürmeyecek deneyimlerden yararlanmaya odaklandım. Bittiğinde göreceğiz,” diye bitirdi.

Dünya Kupası kutlamaları vesilesiyle ve İspanyol takımını cesaretlendirmek ve desteklemek amacıyla Endesa “Sen Birsin” şarkısını yayınladı.

07/28/2014

Eylem 11: 33’te CEST

Bu, tüm adımların basketbola özgü jestleri temsil ettiği çok tuhaf bir dansla oyuncular ve taraftarlarla işbirliği arayan bir marştır: basamaklar, kavga, kişisel hata …, haberlere eşlik eden resimde de görülebileceği gibi .

Geçen Perşembe İspanya Milli Takımının Endesa genel merkezinde düzenlenen tanıtım töreninde “Sen” ilkini yaptı. Dünya Kupası mekanlarının farklı Taraftar bölgelerinde görülebilecek, taraftarların zihnine yerleşmeyi amaçlayan bu koreografiyi şirket çalışanlarının çocukları olan 200 çocuk dans etti.

30 Ağustos – 14 Eylül tarihleri ​​arasında İspanya’da düzenlenecek olan Dünya Basketbol Kupası motorları ısıtmaya başlıyor.

07/28/2014

Saat 18: 24’te CEST

Barselona, ​​Barselona şehrinde Plaza de la Catedral gibi benzersiz bir ortamda etkinliğin sunulduğu şehirlerden biri olmuştur.

Olayın maskotları, baş kahramanları oldukları bir eylemde ortaya çıktılar. Milli takımların kullanacağı topun dev bir kopyası, resmi turnuva maskotlarının takdim edildiği sahne oldu.